X-Boost Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banovan Sam

Ići dole

Banovan Sam Empty Banovan Sam

Počalji  Admin Ned Feb 19, 2012 3:07 am

Zahtev Za unban nekom od X-Boost Gaming servera!
Ukoliko ste banovani na nekom od X-Boost servera, vasu zalbu mozete postaviti iskljucivo na forumu.


Zasto se zalba za ban postavlja na forumu a ne nekom od admina, pomocnika ili vlasnika?


Zalba se postavlja na forumu da bi svako mogao da vidi i iznese svoje misljenje o situaciji, i da se kompromisom dodje do resenja. Admin koji je izvrsio ban ce izneti svoje misljenje, kao i igrac koji je banovan. Igrac ce uz svoje vidjenje situacije priloziti i dokaze, a to su demo i screenshot koji je napravljen prilikom ban komande. X-Boost serveri su tako podeseni da svaki dobijeni ban pravi snimak i sliku na vasem racunaru i samim tim vas lisava mogucnosti da se pravdate kako nemate ili ne mozete da nadjete fajlove.

Da biste postavili zalbu, morate biti registrovani na sajtu i forumu.
Pre postavljanja zalbe, obavezno procitati temu na OVOM LINKU.



Kada mogu da ocekujem unban?

Ukoliko pravilno ispunite zahtev za unban, dobicete ga u najkracem mogucem roku. Nikako nemojte spamovati u vasoj temi za unban. Isto tako izbegavajte vredjanje i omalovazavanje admina i drugih igraca. Tako samo otezavate situaciju i smanjujete mogucnost da budete unbanovani.


Vazne napomene:

-Nikako ne spamovati chat na naslovnij strani.
-Nije dozvoljeno postavljanje unban zahteva u drugim sekcijama osim u onoj gde je to propisano.
-Najstrozije je zabranjeno spamovanje i slanje pretecih poruka i mailova nekome od vlasnika, pomocnika i admina.

*Svako krsenje pravila ce rezultovati banom sa foruma i sajta i vasa zalba nece biti uzeta u razmatranje.

Admin
Admin

Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.02.2012

https://xboost.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu